urodziłam się w centralnej Polsce, w małej wsi oddalonej od zgiełku i hałasu. otaczali mnie ludzie pracowici i uparci, którzy ciężką pracą osiągali cel. studia w Krakowie, roczna przerwa w Nowym Yorku, praca we Wrocławiu, bycie mamą i żoną, a w końcu przeprowadzka w miejsce mojego pochodzenia – to wszystko jest dla mnie inspiracją do tworzenia zdjęć takich, jakimi widzę swój świat.

fotografia jest dla mnie zachwytem nad naszym światem, nad emocjami, nad zachodem słońca i tym jak dziecko marszczy nos, kiedy się uśmiecha. w każdej chwili, banale życia mogłabym zacząć opowieść a jej początkiem zawsze będzie mój aparat.

największa radość? poranna kawa, merdający psi ogon, poranna rosa i świeże truskawki, prosto z pola, z trzeszczącym piachem. plaża i radość mojego syna, kiedy jedzie na rowerze. muzyka, zapachy, podróże. codzienna miłość do i od Niego. chwila bujania się na huśtawce, zimowe wieczory, światła latarni, szum wiatru w aroniowym polu. pianie koguta i świeży, pełny oddech mojego świata, tworzonego przeze mnie dla Nas.

zapraszam Cię na chwilę, lub na dłużej. włącz muzykę i pozwól się porwać w moje opowieści.

 

 

error: Content is protected !!