Jaki rodzaj fotografii oferuję?
Taki, który uwzględnia ludzi i emocje. Reportaże ślubne, sesje Par, sesje rodzinne… możliwości się nie kończą 🙂

Skąd jestem? Czy przyjmuję zlecenia poza miejscem zamieszkania?
Mieszkam w małej wiosce pod Częstochową, ale moje miejsce zamieszkania nie definiuje tego, gdzie wykonuję zdjęcia. Jestem otwarta na podróże, wystarczy, że napiszesz do mnie i opowiesz mi swoją historię.

Gdzie możesz znaleźć informację o cenie?
Po prostu wypełnij formularz kontaktowy, odezwę się do Ciebie ze wszystkimi detalami.

Jak mogę zarezerwować datę reportażu ślubnego?
To proste, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do mnie (+48 791 788 309). Aby zarezerwować termin w moim kalendarzu wystarczy podpisać ze mną umowę i wpłacić zadatek (który oczywiście wlicza się na poczet końcowej kwoty za reportaż).

Ile zdjęć finalnie oddaję w reportażu ślubnym?
Każdy ślub jest inny, więc i liczba zdjęć nie jest stała i taka sama ale nigdy nie oddaję mniej niż 300 zdjęć (w najmniejszym pakiecie). Wszystkie oddane zdjęcia są poddane obróbce. Nie oddaję zdjęć nie obrobionych. 

Jak oddaję zdjęcia?
Wszystkie obrobione zdjęcia nagrywam na drewniane pen drive’y wyprodukowane w Polsce, z naszego surowca. 40 spośród nich otrzymujesz w przepięknych wydrukach na jedwabnym papierze wydrukowanych w lokalnej drukarni z długoletnią tradycją. Wisienką na torcie jest drewniane, ręcznie robione pudełko, które zatrzyma dla Was Wasze wspomnienia na długi czas 🙂

Kiedy otrzymasz swoje zdjęcia ze ślubu?
Dostarczam Twoje zdjęcia w ciągu 8 tygodni od dnia ślubu w dwóch formach: pierwsza to prywatna, zabezpieczona hasłem galeria na mojej stronie, druga forma to paczka, która przyjdzie do Ciebie pocztą i będzie zawierać fizyczne wersje Waszych zdjęć razem z pen drivem 🙂

Czym fotografuję?
Używam profesjonalnego sprzętu firmy Canon. Zawsze mam ze sobą zapasowy aparat i obiektywy, jak również baterie i karty do zapisu danych, aby żadna sytuacja nie była dla mnie zaskoczeniem. 

 

error: Content is protected !!